Дата: 27.08.2021 11:21

Шаргородська міська рада  інформує про те, що з 7 по 9 вересня 2021 року проходитиме І-ша агропромислова виставка «АГРО-Вінниця». Місце проведення заходу – територія аеропорту «Вінниця» (Вінницька область, Вінницький район, с.Гавришівка).

На виставці буде представлено близько 200 українських виробників і дилерів сучасної сільськогосподарської техніки та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. Під час ділових заходів-тематичних форумів та конференцій, можна буде ознайомитись із новинами аграрного ринку, сучасними тенденціями та отримати консультації щодо державної підтримки.

Більш детально про учасників виставки та заплановані заходи можна ознайомитись за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/

Контактні телефони: + 380 44 529 11 45, +380 63 8989891.