День села відзначили в Андріївці та Руданському

Дата: 28.08.2021 21:44

Моє село – частинка України, моя оселя – часточка села.

Тут я живу, і вся моя родина,

Тут батько, мати, брат мій і сестра…

Тепло, по родинному, сьогодні 28 серпня 2021 року, пройшли Дні села в с.Андріївка та в с.Руданське.

Це – особливе свято, яке єднає всіх жителів таких мальовничих куточків нашої Шаргородщини. Та й не тільки, бо привітати селян приїхали і колишні вихідці з села, і гості сусідніх сіл. Адже успіхи села – це перш за все успіхи простих, працьовитих, щедрих і добрих людей, які заслуговують на глибоку повагу.

Почитували під час святкування актив села, старожилів і новонароджених, багатодітних та іменинників.

Багатою була також  і святкова гостина: уха, картопля, риба, шашлик, випічка, солодощі – всього і не перелічити.

Особливу шану і подяку висловили людям старшого покоління, чиї мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції Шаргородської  громади.

Вдячністю і радістю світилися очі селян – отже святкування пройшло на славу!