Мінрегіон оголошує Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Дата: 31.08.2021 11:39

Конкурс проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

• онлайн-публікація,
• стаття в друкованому ЗМІ,
• радіоматеріал,
• відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року.
• Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.

Вимоги до оформлення та технічні вимоги до матеріалів за посиланням>>
Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт
• Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
• Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання.
• Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси.
• Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
• Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.
• Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Призовий фонд від Програми Ради Європи
У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:
• І премія – 20 000 грн,
• ІІ премія – 15 000 грн,
• ІІІ премія – 10 000 грн.
• Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2021

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua
Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проектів ОБСЄ в Україні.