Привітали підприємців з професійним святом

Дата: 03.09.2021 15:09

Сьогодні, 03 вересня, на передодні Дня підприємця України, в приміщенні міської ради відбулась зустріч міського голови Володимира Барецького з підприємцями громади з нагоди відзначення їх професійного свята – Дня підприємця.

- Зичу кожному з вас здоров’я та фінансового благополуччя! Хай задуми будуть реалізовані, а бізнес – стабільним і процвітаючим, попри усі ризики! Щастя, миру і злагоди вам і вашим родинам! – побажав усім присутнім міський голова.

Володимир Іванович також зазначив, що підприємці не тільки роблять свій внесок в міський бюджет, а й створюють робочі місця. Він подякував представникам бізнесу за активну участь у життєдіяльності громади, мудрість, наполегливість та витримку.

За значний особистий внесок у справу підприємництва, соціально-економічний розвиток Шаргородської територіальної громади та з нагоди професійного свята 24 підприємців  нагороджено Грамотами міської ради.

Винуватці свята приймали музичні дарунки від працівників галузі культури Шаргородщини.