Новини спорту

Дата: 06.09.2021 10:06

4 вересня 2021 року на міському стадіоні «Колос» відбулась знакова для Шаргородської громади подія – матч відкритого чемпіонату Вінницької області Асоціації аматорського футболу Другого туру групи «А» між командами «ЯСКО» (Шаргород) та «Нива» (Вінниця).

Привітали спортсменів та усіх шаргородців з цією спортивною подією голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий та міський голова Володимир Барецький.

В домашній зустрічі  перемогу здобула команда «ЯСКО» з рахунком 2:1.

З перемогою Шаргородську команду привітав міський голова Володимир Барецький, який зазначив: «Радий, що ми повернули собі статус футбольного міста. Ми побачили справжній футбол, гарну гру та повну віддачу кожного гравця. Ви показали, що можете і будете перемагати і тримати курс на перемоги у турнірах. Тож бажаю вам нових звершень».

Володимир Іванович закликав усіх підтримувати наших хлопців та відвідувати усі їхні ігри. Гарний футбол та надзвичайні емоції гарантовані.