Дорога Бар - Шаргород - Нові Хоменки стане ще одним прикладом успішності проєкту Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Вінниччині - Сергій Борзов

Дата: 10.09.2021 09:07

«Велике будівництво» продовжує модернізувати дорожню інфраструктуру Вінницької області. Жмеринський район : 5,52 км дороги Бар - Шаргород - Нові Хоменки у фазі активного ремонту, дорожники працюють з випередженням графіку!

«Ця дорога входить до переліку об’єктів президентської програми «Велике будівництво»  і є перехідним об’єктом 2021-2022 років. Шляхопровід проходить через три населені пункти: села Балки, Пляцина та Бар»,- зазначив голова ОДА Сергій Борзов.

Наразі найбільше дорожньої техніки зосереджено на влаштуванні вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Підрядна організація виконує ремонтні роботи з випередженням затвердженого календарного графіку.

«Проте, швидкість виконання жодним чином не вплине на  якість усіх ремонтних робіт, –  запевняє очільник області,- її  перевіряють інженери відділу якості та технічного контролю, а також   лабораторія з контролю якості виробництва».

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», паралельно оновлюють дороги як державного так  і місцевого значення.

«Дорога Бар - Шаргород - Нові Хоменки стане ще одним прикладом успішності проєкту Президента України Володимира Зеленського  на Вінниччині»,- підсумував Сергій Борзов.

Офіційний веб-сайт Вінницької ОДА