Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної організації «Шаргородська центральна міська бібліотека» Шаргородської міської ради

Дата: 09.09.2021 17:07

Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної організації «Шаргородська центральна міська бібліотека»  (23500, м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, 203).

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільно володіють державною мовою;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: відповідно до  наказу Міністерства культури і туризму України від 18 жовтня 2005 року № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі єдиної тарифної сітки».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4 см;

-  автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копії документів про вищу освіту (з додатками, що є його невід’ємною частиною) (наукові ступені та інші відзнаки);

-  копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

-  письмову згоду на обробку персональних даних;

-  копію трудової книжки чи інші документи, які підтверджуватимуть стаж роботи у сфері культури не менше трьох років на момент їх подання;

-  довідку про відсутність судимості;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- документ, що  підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (до 08.10.2021  р.). Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Подати документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади можна за адресою: Вінницька область, м. Шаргород,  вул. Героїв Майдану, 224, кабінет 106.

Додаткова  інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 067-665-20-54.