Володимир Барецький привітав рятівників з професійним святом

Дата: 16.09.2021 09:30

Напередодні Дня рятівника міський голова Володимир Барецький привітав колектив 34 Державної пожежно-рятувальної частини (м.Шаргород) з професійним святом.

«Це свято тих, хто сильні духом, мужні і відважні люди.

Щиро дякую кожному з вас за нелегку працю, допомогу людям, вірність обов’язку, постійну готовність та оперативність у боротьбі з незваним лихом.

Бажаю вам здоров’я, злагоди в родинах та менше тривожних викликів на роботі. Хай береже вас Господь!» - зазначив Володимир Іванович, у своєму вітальному слові.

За зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, бездоганну службу, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята кращих працівників 34-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежного рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області нагороджено Грамотами.