Оголошення про проведення конкурсу про намір на придбання житла для дитячого будинку сімейного типу

Дата: 21.09.2021 16:39

Згідно протоколу №1 засідання обласної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 30 липня 2021 року передбачено виділення коштів на придбання житла в експлуатацію житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу  на території Шаргородської  територіальної  громади. На засіданні міської комісії було вирішено підготувати та розмістити  в засобах масової інформації оголошення з вимогами до житла для отримання пропозицій, які надалі будуть розглянуті та опрацьовані.

Вимоги до будинку:

1. Загальна площа будинку 262-280 кв.м.;
  2. розташування на території Шаргородської ТГ;
  3. повна готовність та придатність будинку для проживання;
  4. площа житлових кімнат має задовольняти розміщення 10 дітей та 2-х батьків;
  5. кількість санвузлів – 2 (облаштовані ванною чи душовою кабінкою, умивальником, унітазом);
  6. будинок має відповідати технічній документації;
  7. земельна ділянка має відповідати плануванню території населеного пункту;
  8. наявність договірних відносин з енергопостачальними організаціями(електроенергія, газ, вода);
  9. зручна  відстань  житлового приміщення ( будинку) від  об'єктів інфраструктури соціального спрямування, зокрема закладів освіти та закладів охорони здоров'я.

Перевага при виборі житла буде надаватися будинкам, які забезпечені меблями.

Вимоги до продавця

1. Правовстановлюючі документи на житловий об'єкт та земельну ділянку.
  2. Копія технічної документації на житлове приміщення( будинок), яке прийнято в експлуатацію в установленому законодавством порядку.
  3. Фотографії житлового приміщення ( будинку).
  4.  Звіт про оцінку майна.
  5. Довідка про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (будинку), що придбавається (Форма 3).
  6.  Відсутність заборгованості з оплати комунальних послуг за даним будинком (довідки).

До уваги  бажаючих продати свій будинок  просимо  надіслати вище перераховані  документи на електронну адресу Шаргородської міської ради: shmr23500@ukr.net   або на поштову  адресу: вул. Героїв Майдану, 224, каб.105, м. Шаргород, Вінницької області, 23500  до 11.10.2021 року.

Контактна особа: Коломієць В.А., 2-18-46.