Всесвітній день прибирання

Дата: 24.09.2021 11:04

Щороку, в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах світу проходить Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».  Вона об’єднує понад 50 млн. учасників. Минулого року, під час  акції «Let’s do it Ukraine» 140 тис. учасників очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах України. Спільними зусиллями зібрано 764 тонни сміття.

Цьогоріч, 24 вересня 2021 року Шаргородщина також приєдналась до акції та разом з мільйонами активістів вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

«Міська рада запускає кампанію «Побачив? Прибери!» одразу в усіх населених пунктах Шаргородської громади. Забруднені локації, нелегальні точки отруюють усе живе навколо. Настав час змін! Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання покликана допомогти сформувати культуру чистоти та разом зменшувати негативний вплив на довкілля. Зробимо Шаргородщину чистою разом!», - з такими словами звернувся до жителів громади міський голова Володимир Барецький.

Разом з міським головою, на прибирання вийшли біля 1250 небайдужих шаргородців.

Озброївшись засобами індивідуального захисту, рукавичками, пакетами для сміття працівники усіх установ та закладів, не байдужі громадяни вийшли на вулиці, сквери, парки, прибудинкові території, прибережні зони водойм щоб очистити їх від сміття.

Працівниками Шаргородського КП «Комунсервіс» зібране сміття вивезено на місцеве паспортизоване сміттєзвалище.

Управління містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,

екології та комунальної власності міської ради