Вітання міського голови Володимира Барецького з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля!

Дата: 26.09.2021 08:00

Шановні працівники дошкільних установ громади! Щиро і сердечно вітаю усіх Вас з професійним святом!

Щасливе дитинство кожної дитини – це надзвичайно важливий і відповідальний період у її житті. Благополуччя вихованців дошкільних установ  багато в чому залежить від мудрості та уваги вихователя. Саме тому Ваша професія вимагає повної самовіддачі, великого терпіння і всеосяжної любові до маленьких громадян країни.

Ця справа нелегка і копітка, проте  відіграє в житті кожної дитини виняткову  роль. Саме Вам випадає велика місія крок за кроком формувати людину, закладати основу її подальшого життєвого шляху.

Я щиро дякую всім працівникам дошкільної освіти громади за щоденну копітку працю, любов і турботу про підростаюче покоління, наполегливість та професіоналізм у роботі.

Бажаю Вам та Вашим родинам добра, здоров’я,  щастя, мудрості та терпіння!

Нехай радість за успіхи вихованців переповнює Ваші серця!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ