Новини спорту

Дата: 27.09.2021 10:26

26 вересня 2021 року на міському стадіоні «Колос» відбулась визначна подія -  товариський матч між ветеранами ФК «Фортуна» м. Шаргород та ФК «Нива» м. Вінниця, присвячений пам’яті Юхима Еріхмана.

Спортсменів та вболівальників привітали міський голова Володимир Барецький та гості з району і області.

«Дружня атмосфера та гарна гра зробили цей матч неповторним. Приємно було зустрітися із видатними Шаргородцями, які прославляють нашу Шаргородщину.

Спорт розвивається і кожного дня ми бачимо, що спортивних подій стає дедалі  більше. Ми відроджуємо футбол та постійно працюємо над популяризацією здорового способу життя.

Я впевнений, що за підтримки людей та спільної праці, ми будемо і надалі змінювати життя громади на краще» - зазначив у вітальному слові Володимир Іванович.

Спортсменам та ветеранам спорту  були вручені грамоти та пам’ятні сувеніри.

На міському стадіоні в цей панувала особлива атсмосфера свята та єдності поколінь. Як вболівальники, так і самі футболісти отримали безліч задоволення та позитивного заряду енергії.