До уваги власників пасік! Попередження!!!

Дата: 27.09.2021 12:55

У зв'язку із запровадженням карантинного режиму по розповсюдженню західного кукурудзяного жука, якого було виявлено при проведенні обстежень посівів кукурудзи, що розташовані на території Шаргородської територіальної громади Жмеринського району в с.Сл-Шаргородська на орендованих землях ФГ «Врожайне» (Вінницька обл., Жмеринський р-н , код ЄДРПОУ: 30002693 ) виявлено регульований шкідливий організм – західний кукурудзяний жук в полі №2 на загальній площі – 20,0 га. та в с.Лозова на орендованих землях АТ «Кернел» ( м. Київ, вул. Немировича Данченко, 16, код ЄДРПОУ: 31454383 ) виявлено регульований шкідливий організм – західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte), в полі №13.29.25 на загальній площі – 4,0 га. (висновок фітосанітарної експертизи № ФЛ-02 /003148 – В від 09.09.2021р.).

У зв’язку із вказаними обставинами, Шаргородська міська рада ПОПЕРЕДЖАЄ всіх власників пасік, що поля посівів кукурудзи будуть оброблятись засобами захисту рослин (кукурудзи) із застосуванням авіації.

Обробіток буде проводитись згідно регламенту з 27 по 30 вересня 2021 року над полями с. Слобода Шаргородська, с.Політанки, с.Писарівка, с.Плебанівка, с.Лозова, с.Будне.