Триває перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 28.09.2021 11:34

Виконавчий комітет Шаргородської міської ради доводить до відома мешканців, які  перебувають на черзі громадян і потребують поліпшення житлових умов, що у відповідності до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, щороку, в період з 1 жовтня по 31 грудня, проводиться перереєстрація громадян,  які  перебувають  на квартирному обліку,  в  ході  якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян, які перебувають у черзі на отримання жилих приміщень.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

— довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

— копії паспортів черговика та повнолітніх членів сім’ї;

— копії документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (народження, розлучення, смерть, тощо);

— копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї;

— копії документів, які дають право на включення до пільгової черги;

— громадяни, які винаймають житло, надають копію договір найму/піднайму.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Прийом документів здійснюється за адресою: вулиця Героїв Майдану,224, м. Шаргород (І поверх, кабінет №106).

Відділ правового та  кадрового забезпечення

виконавчого комітету Шаргородської міської ради