Вітання міського голови Володимира Барецького з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 11:43

Шановні працівники бібліотечної справи Шаргородської територіальної громади!

Сердечно вітаю усіх Вас зі святом - Днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була і є джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається надійним джерелом інформації, а бібліотекар – хранителем національної культури.
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Саме Ви, шановні працівники бібліотек, несете  читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Щиро дякую кожному з Вас за невтомну працю! Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашої громади.

Бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ