Задля безпеки людей на дорогах Шаргородської громади

Дата: 30.09.2021 13:54

З метою забезпечення  безпечності  руху  автотранспорту та пішоходів в межах населених пунктів громади,  було закуплено дорожні знаки в кількості  тридцяти п’яти  штук,  на суму 49,9  тис. грн.

На даний час  комунальне підприємство «Комунсервіс» Шаргородської міської ради  завершує роботи по встановленню на вулицях м. Шаргород   попереджувальних, вказівних та заборонних знаків,  як для водіїв автотранспорту,  так і для пішоходів.

Особлива увага приділяється центру міста, так як саме там щоденно спостерігається найбільше скупчення легкових автомобілів  і не тільки в ринкові дні, а й повсякчас.

Наразі міською радою ведеться робота щодо визначення земельних ділянок під місця  стоянки автомобілів з метою розвантаження  центральної частини міста.

Відділ житлово-комунального господарства та екології