У міському сквері розпочато ремонтні роботи

Дата: 30.09.2021 16:09

Сьогодні, 30 вересня 2021 року,  в м. Шаргород,  відповідно до  проекту – переможця конкурсу Вінницької обласної Ради  «Комфортні громади» під назвою «Шануймо живих – пам’ятаємо загиблих», розпочинаються роботи щодо здійснення капітального ремонту елементів благоустрою міського скверу, на території якого розташований пам’ятник загиблим воїнам та пам'ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи.

Виконавцем робіт, за результатами проходження тендеру, який відбувся 17 вересня 2021 року, є ПП «Будівельник» з яким було підписано угоду на виконання робіт по благоустрою міського скверу згідно проекту.

Кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва становить (після проходження експертизи)  690 тис. 175 грн.

Ремонтні роботи у міському сквері розпочато з будівництва пішохідних доріжок.

Хід будівельних робіт сьогодні проінспектував міський голова Володимир Барецький.

Відділ житлово-комунального господарства та екології