Відбулись громадські слухання

Дата: 10.10.2021 15:50

8 жовтня 2021 року в залі засідань міської ради управлінням містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності було проведено громадські слухання по обговоренню детального плану території розміщення комунального ринку в м. Шаргороді по вул. Героїв Майдану (територія між ТОВ «Шаргородський молокозавод» та ПрАТ Шаргородське АТП-10528).

В громадських слуханнях взяв участь міський голова  Володимир Барецький, а також запрошені та жителі міста.

Вів збори  начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Микола Ліщина. Доповідав - начальник відділу комплексного проектування Вінницького центру містобудування та архітектури Олександр Попович.

Слухання пройшли з дотриманням всіх нормативно- правових актів. Заперечення щодо детального плану  території розміщення комунального ринку в процесі обговорення не було. За підсумками слухань було прийнято резолюцію про схвалення проекту.