Засідання комісії з розгляду звернень громадян

Дата: 13.10.2021 15:34

13 жовтня  2021 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади.

Засідання комісії проходило під головуванням Людмили Петелько -  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  яка повідомила членів комісії про те, що від жителів міської територіальної громади надійшло десять звернень для надання їм матеріальної допомоги.

Громадяни, які звернулися, просять допомогу на лікування, на поховання  та у зв’язку із пожежею.

Вивчивши наявну інформацію, розглянувши лікарські довідки та акти обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, членами комісії прийнято відповідне рішення про призначення матеріальної грошової допомоги в межах фінансових можливостей.