Шановні воїни, ветерани АТО/ООС і Збройних Сил України! Дорогі земляки!

Дата: 14.10.2021 08:02

Сьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Сьогодні день тих, хто в різні часи присвятив  свої знання, силу і мудрість  справі оборони рідної держави. Адже стати на захист своєї Батьківщини – це найвищий прояв громадянського обов’язку і патріотизму.

Щодня, щохвилини, наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України,  роблять усе, аби всі ми мали можливість жити у злагоді та спокої, не змінюючи звичний плин життя.

Ми почали  краще  цінувати мир. Тож низько вклонімося  усім, хто взявши до рук зброю, став на захист України, хто береже тишу та затишок в тилу.

З почуттям щирої вдячності та гордості за славних синів та дочок України,  вітаю усіх Вас зі святом! Зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та родинного тепла!

І нехай у нашій Україні запанує довгоочікуваний мир!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ