На Шаргородщині вшанували захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2021 12:30

Сьогодні, 14 жовтня 2021 року,  у місті Шаргород відбувся  урочистий мітинг, присвячений Дню захисників і захисниць України,  Дню українського козацтва та святу Покрови Пресвятої  Богородиці!

Під звуки маршу  учасники АТО/ООС, керівництво міської ради та громадськість  пройшли  центральною вулицею міста до  пам’ятника Т.Шевченку.

Після відкриття мітингу усі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Шевченку.

До вітального слова було запрошено  міського голову  Володимира Барецького,  який від імені всіх шаргородців подякував та низько вклонився усім тим, хто сьогодні зі зброєю у руках захищає нашу державу від ворога.

До усіх присутніх також звернулися начальник  відділу №2 Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  майор  Ярослав Ліщина, голова  громадської організації  «Ветерани України Шаргородського району», учасник антитерористичної  операції Василь Івасько, помічник народного депутата України Лариси Білозір  Юлія Задорожна, о. Рафаїл – вікарій парафії Святого Флоріана Санктуарій Страстей Господніх м.Шаргорода.

Усіх, хто загинув, захищаючи незалежність України та свободу українського народу, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.