Володимир Барецький привітав вірян з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 13:35

Сьогодні, православний світ нашої держави  святкує Покрову Пресвятої Богородиці. В цей день віряни відвідують церковну службу та моляться про здоров’я своїх близьких,  благополуччя і мир у родинах.

Жителі окремих сіл нашої громади відзначають Храмове Свято. Такі урочистості сьогодні відбулись  у мікрорайоні  Соснівка та селі Плебанівка. Плебанівський Храм Покрови Пресвятої Богородиці відзначає ще й 150-річчя з часу заснування.

В сьогоднішніх урочистостях у Храмах Покрови Пресвятої Богородиці у Плебанівці та Соснівці взяв участь міський голова Володимир Барецький. Звертаючись до усіх присутніх,  Володимир Іванович побажав їм  здоров’я, добра та злагоди, закликав берегти духовність та молити Господа Бога про захист та мир у сім’ях і рідній Україні.