Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

З метою боротьби із паліями рослинних залишків телефонуйте на «гарячу лінію»

Дата: 23.10.2021 11:57
Кількість переглядів: 486

Громадяни на своїх присадибних ділянках і приватних територіях спалюють залишки рослинності, сухої трави та сміття. Це також стосується організацій, підприємств та установ на території міста.

Прибирання залишків рослинності, сухої трави та сміття спалюванням є забороненим способом.

У зв’язку із цим виконавчий комітет міської ради попереджає про заборону спалювання залишків сухої рослинності (відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», п. 19.1.28 Правил благоустрою м.Шаргорода та сільських населених пунктів Шаргородської міської ради, затверджених рішенням №56 6 сесії 8 скликання Шаргородської міської ради від 16.02.2021р.).

Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний.

Разом з тим, компостування є природним видом перебігу органічних речовин, завдяки якому товстий килим опалого листя з легкістю перетворюється на цінне органічне добриво. Листя та всі трав'яні відходи – це продукт, який може перегнивати, добре розкладається в землі і є чудовим добривом для грядок.

 

Інспекторами з благоустрою Шаргородського КП «Комунсервіс» спільно з працівниками поліції та ДСНС проводяться рейди по місту Шаргород і населених пунктах Шаргородської територіальної громади з метою виявлення осіб, що порушують законодавство у сфері благоустрою, випалюють суху рослинність, розпалюють багаття, порушуючи ще й правила протипожежної безпеки.

Звертаємося до жителів міста Шаргород із проханням не завдавати шкоди довкіллю, спалюючи сухе листя та іншу рослинність, а також не загромаджувати вулиці та тротуари купами гілля, листя та іншого сміття.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення Правил благоустрою м.Шаргорода та сільських населених пунктів Шаргородської міської ради, а саме за спалювання на території міста та населених пунктів міської ради листя, гілок, відходів виробництва, та у дворах, на кожного громадянина чекає штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень, посадову особу, суб’єкта підприємницької діяльності - у розмірі від 850 до 1700 гривень.

При виявленні на території міста випадків спалювання залишків сухої рослинності, сміття просимо телефонувати на «гарячу лінію» за телефоном – 096-280-28-69.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора