Фальшиві COVID-сертифікати не захищають від хвороби

Дата: 26.10.2021 09:01

Українські прикордонники за минулі вихідні, 23-24 жовтня, виявили понад 10 COVID-сертифікатів, які мають ознаки підробки. Про це розповів помічник голови Держприкордонслужби України — прессекретар Андрій Демченко.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що станом на 22 жовтня відкрито вже 800 кримінальних проваджень щодо підробки COVID-сертифікатів. Міністр також звернувся до українців, закликавши не використовувати підробки та повідомляти про правопорушення до кіберполіції або ж за номером 102.

Станом на 25 жовтня 2021 року, на території Вінницької області зареєстровано 87524 підозри на коронавірусну інфекцію. У 82051 випадку захворювання підтверджено, в т. ч. у 4510 дітей.

Зареєстровано 1964 летальних випадки. Одужали 74160 особи.

Вакцинація та дотримання протиепідемічних вимог залишаються актуальними способами протидії пандемії.

Нагадуємо, що вакцинація від COVID-19 є добровільною та безкоштовною.

Всі вакцини, що використовуються в Україні для щеплення, отримали схвалення ВООЗ для екстреного застосування.

Повний перелік пунктів щеплень та центрів вакцинації населення: https://list.covid19.gov.ua

Будьте здорові.

Підвищуйте обізнаність в питаннях санітарної грамотності.

Слідкуйте за інформацією на: www.phc.vn.ua