Засідання робочої групи з питання перейменування вулиць населених пунктів Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 29.10.2021 14:51

З 2015 року по всій Україні розпочалася масштабна реформа декомунізації, наслідком якої є очищення публічного простору від тоталітарної символіки, відхід від радянського минулого та його переосмислення.

На сьогоднішній день, по населених пунктах Шаргородської міської територіальної громади є ряд вулиць, які не пройшли процес декомунізації.

29 жовтня 2021 року, відбулося засідання робочої групи з питання перейменування вулиць населених пунктів Шаргородської міської територіальної громади.

Вів засідання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова робочої групи Андрій Майданюк.

В ході засідання, члени робочої групи обговорили ряд пропозицій щодо перейменування вулиць населених пунктів, а також прийняли рішення про проведення громадського обговорення по внесенню пропозицій щодо вирішення даного питання.