Представники Шаргородщини взяли участь в навчально-практичній конференції

Дата: 29.10.2021 14:45

Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідінстю «Відкриті серця», спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та комунальним закладом «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», розпочали проведення он-лайн навчально-практичних конференцій по всій Україні.

Згідно Програми онлайн навчально-практичної конференції спікери поділилися цінною інформацією, а саме:

• Наталія Заболотна – заступниця голови Вінницької ОДА,
  • Оксана Кривоногова – кандидатка психологічних наук, доцентка, директорка Центру раннього втручання, начальниця відділу методичного центру раннього втручання КУ «Стратегія життя» Одеського обласного департаменту сімейної та соціальної політики, голова ГО «Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги «Здорове суспільство».
  • Ганна Кукуруза – доктор психологічних наук, завідувачка відділенням психології розвитку ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», виконавчий директор БФ «Інститут раннього втручання».
  • Світлана Демко – директорка центру «Обрій», голова Ради Асоціації «Відкриті серця», заступниця голови регіональної консультативної ради з реалізації пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя».
  • Вікторія Капуш - завідуюча відділенням РВ КЗ «Вінницький обласний центр соціально- психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»».

До заходу долучилася Шаргородська територіальна громада, а саме:  Юлія Каспрук - спеціаліст І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Валентина Коломієць -  начальник відділу у справах дітей виконавчого комітету міської ради, Ніна Греськова - соціальний працівник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», Олена Паламарчук - лікар загальної практики-сімейний лікар Шаргородської амбулаторії ЗПСМ, в.о. заступника головного лікаря по дитинству та материнству та Альона Куцолапська - директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради.

Щиро дякуємо за цінну інформацію Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА за організовану зустріч з представниками комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».