Відбулось громадське обговорення кандидатури старости Козлівського старостинського округу

Дата: 04.11.2021 14:51

Сьогодні, 04 листопада 2021 року, в селі Козлівка відбулись громадські слухання – завершальний етап проведення громадського обговорення кандидатури старости Козлівського старостинського округу.

В громадських слуханнях взяли участь: міський голова Володимир Барецький, секретар міської ради Катерина Кедик, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, голова оргкомітету з проведення громадського обговорення Ігор Кушнір та жителі Козлівського старостинського округу.

Під час проведення заходу було заслухано кандидата на посаду старости Козлівського старостинського округу Геннадія Блаха та виступи учасників заходу.

Оргкомітетом з 10 жовтня по 3 листопада поточного року було організовано опитування в Козлівському старостинському окрузі за результатами якого кандидатуру Блаха Г. письмово підтримали 196 жителів.

Рішення щодо затвердження кандидатури старости у Козлівському  старостинському окрузі буде прийматися на засіданні сесії міської ради.