Відійшла у вічність Людина світлої душі та щирого серця

Дата: 05.11.2021 09:30

Шаргородщина глибоко сумує з приводу непоправної втрати - досвідченого  лікаря-хірурга, депутата міської ради кількох скликань, фахівця лікарської справи та Людини з великої літери Сербіна Костянтина Олексійовича.

Не стало надзвичайної особистості, турботливого та люблячого сина, чоловіка, батька, лікаря, який і вдень, і вночі турбувався про своїх пацієнтів.

Шаргородці пам’ятатимуть Костянтина Олексійовича як професіонала своєї справи, добру та щиру людину. Він назавжди залишиться в серцях людей та у душах тих, чиє життя він рятував.

Депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат виконавчого комітету міської ради висловлюють співчуття  матері, дружині, дітям, рідним і близьким покійного з приводу невимовної втрати.

Вічна і світла пам’ять!