Виконавчим комітетом Шаргородської міської ради розглянуто 8 питань порядку денного

Дата: 08.11.2021 14:12

Сьогодні, 08 листопада 2021 року, під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 8 питань порядку денного, серед них:

- Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

- Про погодження  Статуту громадського формування з охорони громадського порядку на території Шаргородської міської ради «Сокіл».

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво спортивного комплексу за адресою: вул.Героїв Майдану, 272-У, м.Шаргород Вінницької області (коригування) та ін..

Виконавчим комітетом також прийнято рішення щодо нагородження з нагоди професійного свята працівників галузі культури та соціальної сфери Шаргородщини.

Обговорено та прийнято рішення щодо взяття та зняття з квартирного обліку.

Загалом розглянуто усі питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.