Молодіжний центр «Квадрат» запрошує молодь Вінниччини відсвяткувати Міжнародний День студентів

Дата: 09.11.2021 17:11

Щорічно 17 листопада відзначають свято студентської активності - Міжнародний День студентів.

16 листопада 2021 року о 15.00 на Європейській площі Молодіжний центр «Квадрат» об`єднає молодь із усієї Вінницької області.

«Це буде особливий день, адже у святкуванні візьме участь студентська молодь усіх закладів освіти Вінниччини», – зазначила керівниця обласного молодіжного центру «Квадрат» Наталя Штогрин.

За її словами,працівники молодіжного центру«Квадрат» організують концерт студентських талантів «Студфест»,де найкращі творчі колективи навчальних закладів Вінниччини продемонструють глядачам свої виступи.

Родзинкою святкування стане яскравий танцювальний флешмоб, що подарує дух свята та єдності. За попередньою інформацією, у флешмобі «ловитимуть ритм» близько 400 студентів.

Керівниця молодіжного центру зазначила, що кращих студентів, які активно долучаються до розвитку молодіжного руху Вінницької області, буде нагороджено грамотами обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради

Наталя Штогрин також повідомила, що, в рамках святкувань, проходитиме конкурс «Кращий герб/лого навчального закладу», який передбачає розробку та створення герба чи логотипа власноруч із оригінальних матеріалів.

Змагання надасть змогу студентам проявити свою креативність та винахідливість.

За результатами відкритого онлайн голосування автори найкращого герба отримають подарунки від спонсорів та партнерів заходу.

Із деталями проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційних сторінках «Квадрату» в соціальних мережах.

А ввечері, з 18.00 до 21.00 годин,на усіх присутніх чекатиме святкова дискотека «OpenAir» із запальним ді-джеєм та вінницьким кавер-гуртом «PULSAR».

Слід зазначити, що МЦ«Квадрат» запустив онлайн-челендж #Gaudeamus_inKVADRAT на своїх офіційних сторінках.

До участі запрошуються всі навчальні заклади. Вінниччини. Щоб жоден  навчальний заклад  не залишився поза увагою, запропоновано передачу челенджу. Крім того, передавати естафету пропонується друзям, партнерам, вузам по всьому світу, щоб охопити якомога більше студентської аудиторії.

Організатори наголошують на необхідності дотримання всіх карантинних обмежень і рекомендацій під час святкування.

Зокрема,на Європейській площі буде організовано мобільну лабораторію, де всі охочі матимуть змогу безкоштовно вакцинуватися.