На Шаргородщині відбулося покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 13:41

Сьогодні, 19 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, Шаргородський міський голова Володимир Барецький, секретар Шаргородської міської ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники місцевих організацій та установ поклали  квіти до пам’ятника видатному українському діячу Т.Г. Шевченку.

Адже 21 листопада, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про ці доленосні події, в Україні традиційно пригадують дві важливі події  - Помаранчеву революцію восени 2004 року та Революцію Гідності у листопаді 2013 року - лютому 2014 року.

Як зазначив, Володимир Барецький, наша держава має чудове географічне розташування, великий природній та людський ресурс, багату культурну спадщину, а за таку державу варто і треба боротися.