Увага! Прийом громадян обмежено!

Дата: 19.11.2021 14:34

В зв’язку із швидкими темпами поширення коронавірусної інфекції серед населення громади, враховуючи, що Шаргородщина  перебуває в «червоній» зоні епідемічної небезпеки, проведення прийомів громадян Шаргородською міською радою обмежено. Записатись на прийом з нагальних питань можна за телефоном: 04344-21463.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» подати звернення можна не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою (за адресою: вул.Героїв Майдану, 224, м.Шаргород) та надсилання звернення на електронну адресу: shmr23500@ukr.net.

Разом з тим, закликаємо мешканців Шаргородської територіальної громади дотримуватись карантинних заходів.

Шановні громадяни! Носіть захисну маску, не виходьте без нагальної потреби з дому, уникайте скупченням людей тощо.

За наявності будь-яких проявів вірусної інфекції – телефонуйте своєму сімейному лікареві!

Бережіть себе та своїх рідних!