21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2021 18:00

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи – день початку  двох революцій: Помаранчевої революції (2004р.) та Революції Гідності (2013р.).

Це свято знаменує день єдності українців та їх готовність відстоювати цілісність та незалежність своєї країни, пам’ятати усіх, хто боровся за вільну Україну у різні часи, а також реалізовувати своє право самим визначати майбутнє, вірити в себе і перемагати.

В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям  демонструє  прагнення українців жити у вільній і суверенній державі.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці; не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Шаргородський міський голова