З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2021 18:06

З почуттям шани та поваги вітаю з професійним святом всіх, хто невтомно працює  у сфері сільського господарства Шаргородщини!

Шановні хлібороби, агрономи, тваринники, механізатори, майстри овочівництва і  садівництва та усі, хто щоденно трудиться на благодатній українській землі! Щиро дякую усім Вам за мудрість, досвід, працьовиті руки та недоспані ночі.

Завдяки Вашим знанням  та «золотим рукам»  живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку Шаргородської громади. Тож низький уклін Вам за самовідданість обраній справі!

Хай обходять Вас стороною негаразди, а Ваші родини живуть у злагоді,  затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї.

Сприятливої Вам погоди, фінансових прибутків, економічного благополуччя, невичерпних сил та високих врожаїв!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ