До уваги користувачів водних об’єктів

Дата: 23.11.2021 09:42

Відділ житлово-комунального господарства та екології Шаргородської міської ради доводить до відома  всіх користувачів водних об’єктів, що згідно наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 р. №375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України з 01.01.2022 року вступають в силу зміни в частині форми подачі звіту про використання води за формою №2ТП-водгосп (річна).

Відповідно до цих змін, подача Звіту здійснюється виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України.

Посилання на відео інструкцію: https://www.youtube.com/watch?v=6AHpcG1XvVw

Відділ житлово-комунального господарства та екології