Іван Богун – козацький полковник

Дата: 25.11.2021 09:14

В школі мистецтв імені Миколи Леонтовича, під керівництвом викладача школи мистецтв  Любові Подоляк, відбувся захід, присвячений Івану Богуну та козацькій раді «Козацька слава».

Іван Богун – український військовий і державний діяч, козацький полководець часів Б. Хмельницького. Його ім’я  навіки залишиться в пам’яті українців. Про це свідчать численні перекази та думи.

У заході брали участь учні відділу музичного мистецтва: інструментального класу та вокально-хорового класу: хор-клас «Позитивчики», ансамбль хлопчиків, ансамбль «Орнамент», ансамбль гітаристів «SMILE», Ангеліна Куйбіда, дует Мудрак Марина та Попова Анна, Іщук Назар, Максим Лисенко, Кіра Боднар, Діма Василик, Боднарук Кіріл, дует Лисенко Максим та Боднарук Кіріл.

Як співалося у піснях того часу: «А кобзарі грали, в струни дотиками та Богдана з Богуном піснями вихваляли». Тож наш народ береже спогади про власне минуле та пишається своєю історією.