Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 26.11.2021 12:50

Сьогодні, 26 листопада 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Володимир Барецький.

Виконавчим комітетом розглянуто та прийнято рішення щодо організації проведення різдвяно-новорічних свят у Шаргородській міській територіальній громаді.

Відповідно до даного рішення в територіальній громаді планується  провести ряд заходів, а саме: святкове оформлення центральної площі міста та  міської ялинки, проведення різних розважальних заходів, фестивалів, театралізованих дійств,  облаштування відповідних фотолокацій тощо.

З метою належної підготовки до проведення різдвяно-новорічних заходів утворено організаційний комітет.

Заходи відбуватимуться з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території громади гострої респіраторної  хвороби COVID -19, спричиненої SARS-CoV-2.