Міський голова Володимир Барецький привітав колектив міської ради з професійним святом

Дата: 06.12.2021 16:21

«На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за розвиток територіальних громад, за створення сприятливих та комфортних умов для покращення життя людей, що в кінцевому результаті робить нашу державу сильнішою та заможнішою.

Маючи сьогодні чудову нагоду, бажаю Вам, шановні колеги,  здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності у справі розбудови Шаргородщини» - зазначив Володимир Іванович, вітаючи усіх присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Привітала усіх присутніх зі святом і секретар міської ради Катерина Кедик та вручила міському голові Володимиру Барецькому відзнаку обласного рівня.

15 працівникам міської ради було вручено Грамоти за сумлінне виконання службових обов’язків та наполегливість у роботі.