Шановні ветерани органів місцевого самоврядування, колеги, депутати міської ради!

Дата: 07.12.2021 08:15

Прийміть вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Це свято тих, хто працює на благо громадян,  дбає про вирішення проблемних питань, турбується про розвиток населених пунктів громади.

Наша справа не проста, часом навіть доволі складна. За досить короткий період нашої спільної роботи зроблено не мало, проте, я переконаний, ще не достатньо. Вірю,  що спільними зусиллями, злагодженою, потужною та ініціативною командою ми й надалі працюватимемо на розбудову Шаргородської територіальної громади, впровадженням змін, які покращать життя жителів громади.

Сьогоднішнього дня хочу подякувати та висловити шану ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частинку своєї душі розвитку Шаргородщини, стали для нас прикладом, не рідко допомагають мудрими порадами й підтримкою.

Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, благополуччя, достатку, родинного затишку.

Нехай життєві негаразди обходять стороною. Хай  оптимізм, натхнення і стійкість духу ніколи не залишають Вас, а  професійність і компетентність й надалі будуть Вашими порадниками в добрих  починаннях!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ