Громадські слухання

Дата: 09.12.2021 09:55

Шановні жителі громади! Запрошуємо Вас на громадські слухання проекту бюджету Шаргородської міської териттріальної громади на 2022 рік,які відбудуться 14 грудня 2021 року о 11-00 год. в приміщенні Шаргородської міської ради (зал для засідань) в м.Шаргороді по вул. Героїв Майдану,224

Проект рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 1 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 2 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 3 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 4 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 5 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 6 до проекту рішення сімнадцятої сесії міської ради 8 скликання «Про бюджет Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік»

Пояснювальна записка до бюджету Шаргородської міської  територіальної громади на 2022 рік