Відійшов у вічність Бешлей Анатолій Віталійович

Дата: 12.12.2021 12:22

Сумна звістка сколихнула Шаргородщину — перестало битися серце нашого земляка Бешлея Анатолія Віталійовича, який з грудня місяця минулого року працював головою Жмеринської районної ради.

Шаргородці, друзі, колеги й усі, хто знав Анатолія Віталійовича пам’ятатимуть його, як мудрого керівника, життєлюба та оптиміста. Він  до останньої хвилини боровся за життя та підступна хвороба забрала його від нас.

Депутатський корпус, виконавчий апарат Шаргородської міської ради висловлюють співчуття сім’ї та близьким з приводу непоправної втрати рідної людини, поділяють з ними невимовний біль.

Світлий та добрий спомин про шановану, мудру й відверту людину житиме у душах  шаргородців завжди. Він залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто мав честь жити та працювати поруч.

Прощання з покійним Бешлеєм Анатолієм Віталійовичем відбудеться з 12.00 год. 13 грудня 2021 року в Шаргородсьому Свято-Миколаївському чоловічому монастирі.