Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 16.12.2021 11:49

Сьогодні, 16 грудня 2021 року, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Володимир Барецький.

На порядок денний було винесено три питання:

- Про внесення змін до бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2021рік;

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Слободо- Шаргородського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради за адресою:  вул. Першотравнева,11, с. Слобода-Шаргородська, Жмеринський район, Вінницької області»;

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Плебанівського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради за адресою:  вул. Шкільна, 12, с. Плебанівка, Жмеринський район, Вінницької області».

Розглянувши та обговоривши усі винесені на розгляд виконавчого комітету питання, було прийнято відповідні рішення.