В Шаргородській громаді запалили вогні новорічної ялинки

Дата: 20.12.2021 08:07

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів, день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво та здійснення заповітної мрії. Не стало виключенням святкування свята Миколая і в цьому році.

19 грудня  2021 року на центральній міській площі біля новопосадженої красуні - ялинки стараннями БДЮТівців відбулося театралізоване дійство для дітей громади.

Виступаючі подарували присутнім дітлахам незабутній святковий настрій. Учасники свята запалили святкові вогники на новорічній ялинці, водили хороводи разом із казковими героями та співали пісень. Особливо раділи дійству  наймолодші шаргородці.

Незвичні фотолокації просто неба біля ялинки та в приміщенні кінотеатру дадуть можливість залишити про цей захід незабутні світлини.