Необережне поводження з вогнем призводить до трагічних наслідків

Дата: 21.12.2021 08:44

З настанням холодів і опалювального сезону відбувається  зростання кількості пожеж. Основними причинами пожеж є: порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та необережне поводження з вогнем.

У Шаргородській територіальній громаді в житловому секторі протягом  тижня сталося 3 загибелі людей.

11 грудня 2021 р. в с.Слобода-Шаргородська Шаргородської територіальної громади на пожежі житлового будинку загинули дві людини: 56-річний чоловік та 56-річна жінка. Причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

16 грудня 2021 р. в с. Політанки Шаргорордської територіальної громади виникла пожежа житлового будинку. По прибуттю до місця виклику, бійці ДСНС виявили тіло жінки без ознак життя 1935 р.н. Ймовірна причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Вінницькій області вкотре закликає — свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірники;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Провідний інспектор ВОППР та ЗЦЗ

Жмеринського РУ  ГУ ДСНС України у Вінницькій обл.

лейтенант служби ЦЗ

Андрій ШОКОТ