До уваги батьків

Дата: 21.12.2021 17:53

З метою забезпечення повноцінного, калорійного, якісного харчування дітей в організованих колективах та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 року № 305, яка вступає в дію з 01.01.2022 року та в зв`язку з підвищенням цін на товари, зростанням ціни на електроенергію, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати працівників виникла необхідність підняття розміру плати за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади.

Враховуючи нагальність даного питання відділом освіти і спорту Шаргородської міської ради підготовлено проект рішення, яке винесене на розгляд виконавчого комітету, який прийняв відповідне рішення.

З рішенням виконавчого комітету ви зможете ознайомитися на офіційному сайті міської ради.