Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги фізичних осіб - платників податків

Дата: 23.12.2021 14:38
Кількість переглядів: 302

Стаття 70 Податкового кодексу України зобов’язує фізичних осіб - платників податків подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (п. 70.7).

До облікової картки фізичної особи - платника податків та повідомлення вноситься інформація, зокрема, про прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, місце проживання, громадянство, серію та номер документа, що посвідчує особу, ким і коли виданий (п. 70.2).

Отже, у разі виникнення змін у вищеперелічених особистих даних, платник податків зобов’язаний протягом місяця подати контролюючому органу заяву про зміну таких даних.

На сьогодні існує два способи подання заяви про зміну даних.

Шаргородська ДПІ

 ГУ ДПС у Вінницькій області 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора