Вручено Подяки Шаргородської міської ради

Дата: 23.12.2021 16:01

Під час сьогоднішньої сесії добродіям  вручено Подяки міської ради за доброту, щедрість, безкорисливість, увагу до потреб Шаргородської міської територіальної громади та надану фінансову підтримку для придбання новорічних подарунків наймолодшим шаргородцям у 2021 році.

Міський голова Володимир Барецький констатував, що на прохання міської ради щодо надання фінансової підтримки для закупівлі новорічних подарунків дітям відгукнулось чимало підприємців та керівників підприємств населених пунктів громади. Ці кошти, а також кошти, виділені міською радою  були направлені на закупівлю святкових цукеркових наборів.

Тож Володимир Іванович подякував усім, хто долучився до даної  благодійної справи, побажав благополуччя та злагоди.