Шаргородським відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги отримано реанімобіль «Сітроен Джемпер»

Дата: 28.12.2021 13:45

Сьогодні, 28 грудня 2021 року, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Шаргородському відділенню екстреної невідкладної медичної допомоги ключі та паспорт від медичного автомобіля.

Загалом, сьогодні спеціалізовані автомобілі отримали 12 центрів екстреної медичної допомоги 8 територіальних громад Вінниччини. П`ять реанімобілів отримала Вінницька станція екстреної медичної допомоги, по одному – станції в Бершадській, Шаргородській, Немирівській, Липовецькій, Могилів-Подільській, Тульчинській і Калинівській громадах.

В урочистій церемонії, яка відбулось на території Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ВОЦЕМДМК), взяв участь міський голова Володимир Барецький.

Усіх присутніх із новорічно-різдвяними святами привітав Вячеслав Соколовий та побажав їм міцного здоров`я і професійних успіхів.

Автомобіль «Сітроен Джемпер» призначений для надання екстреної  медичної допомоги хворим та їх транспортування в лікувальні заклади. Автомобіль оснащений повним комплектом реанімаційного обладнання, включаючи апарат ШВЛ. Ціна одного автомобіля – 2 млн 600 тис. грн.