До уваги громадян, які планують перетин кордону в період Новорічних та Різдвяних свят

Дата: 29.12.2021 11:02

За інформацією Могилів-Подільського прикордонного загону, напередодні Новорічних та Різдвяних свят очікується зростання потоку пасажирів та транспортних засобів у пунктах пропуску через кордон. Також через погіршення погодних умов можливе ускладнення руху транспортних засобів на дорогах міжнародного значення та через пункти пропуску.

З метою комфортних подорожей завчасно плануйте поїздки, а також задля уникнення незручностей при перетині державного кордону, звертаємось до осіб, з проханням заздалегідь перевірити термін дії своїх документів та їх належне оформлення.

Про правила перетину державного кордону рекомендуємо використовувати актуальну інформацію з офіційних джерел:

Бажаємо усім вдалих мандрівок з комфортом!