Як працюватимуть центри та пункти вакцинації Вінниччини під час новорічних свят

Дата: 29.12.2021 10:42

Наступного тижня, першого та другого січня, усі центри та пункти масової вакцинації населення, які щеплюють вінничан від COVID-19, не працюватимуть. В усі інші дні щеплюватимуть усіх охочих за звичайним графіком.

«У наступну суботу та неділю пункти та центри вакцинації населення проти COVID-19 не працюватимуть.  Таке рішення ухвалили у Міністерстві охорони здоров’я.  Медики уже не перший місяць щеплюють усіх охочих без вихідних. Тому у перші дні нового року вони матимуть можливість відпочити та провести час з родинами», - зазначила заступниця директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяна Бондаренко.

Відзначимо, що у Вінницькій області працює 32 центри масової вакцинації населення та 235 пунктів щеплення.

Дізнатися про пункти щеплення та їх графік роботи можна за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua/